Волонтерський центр та медійний офіс: у Дніпрі облаштовують молодіжний хаб Луганщини

26.05.2022 20:40   -

Молодь, яка переїхала до Дніпра із Луганщини, облаштовує у місті власний хаб. Займатимуться волонтерством, планують відкрити коворкінг та медіацентр. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

До Дніпра прибуло майже 14 тис молодих людей з Луганщини, які втекли від війни, розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар’я Біла.

«Ми розуміли – маємо організувати простір, де хлопці та дівчата зможуть збиратися. Для втілення планів надали активістам два приміщення», – сказала Дар’я Біла.

За словами директорки Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Анни Рясної, в одному з приміщень створять логістичний хаб. Там сортуватимуть та розподілятимуть гуманітарну допомогу – гігієнічні набори, продукти, медикаменти. Її передаватимуть тим, хто опинився в скруті – у Дніпрі та в цілому Україні.

«Хочемо створити коворкінг – це згуртує молодь Луганщини. А ще – медійний офіс. Його родзинка – власне телебачення з цікавим для молоді контентом», – поділилася  Анна Рясна.

За задумом, працюватимуть журналісти-волонтери. Та знайти заняття до душі в медіа-центрі зможе кожен.

Дізнатися більше та приєднатися до молодіжних ініціатив можна тут.