Вчитель з Дніпра увійшов до ТОП-10 кращих учителів України

02.09.2021 10:52   -

1 вересня команда національної премії Global Teacher Prize Ukraine оголосила ТОП-10 кращих учителів країни 2021 року. 

Серед них — Богдан Завидовський, який викладає біологію та хімію в приватній школі Дніпра “Прімус Інтер Парес Скул”.

Після вимушеного переїзду з Донецька Богдану довелося фактично починати життя з чистого аркуша. Поступово він знайшов своє покликання у вчительській професії. Педагог із колегами взялися розширювати STEAM напрямок і переформатували його у поняття SEPIA. Цю концепцію виразили у наступній формулі: SEPIA = (STEM + Soft skills). Цікаво, що педагог залучений до розробки технології виробництва ентомопатогенних нематод для захисту культур відкритого грунту від шкідників. Тобто на практиці застосовує ті методи, яким навчає дітей. 

Богдан Завидовський

«Бачу своєю місією розвиток STEM-освіти з поєднанням м’яких навичок, інтегрованих освітніх курсів та кейс-уроків, задля того щоб учні не боялись «складних» предметів, та щиро цікавились ними»,  говорить Богдан.

Тепер, потрапивши до фіналу премії, він боротиметься за головний приз: 250 000 грн, призи від партнерів Global Teacher Prize та підтримку своїх вчительських ініціатив командою ГС “Освіторія”. Оголошення переможця відбудеться на День учителя під час урочистої церемонії Global Teacher Prize Ukraine на Софійській площі в Києві. 

Головного переможця визначатиме журі, але кожен може проголосувати за свого кандидата на сайті https://tsn.ua/special-projects/Global_Teacher_Prize_Ukraine-2021/.

Переможець у номінації “Народний улюбленець” вирушить в освітню подорож. Global Teacher Prize Ukraine щороку шукає та нагороджує вчителів-новаторів по всій Україні. Дану Премію заснувала у 2017 році громадська спілка “Освіторія”, щоби відзначити досягнення вчителів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.