Святослав Вакарчук пішов з посту голови фракції «Голосу»
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/04/bd5e6c1ac6c7ac7258e5c7e8cd541bb3.jpg)
Після з’їзду партії «Голос» її лідер Святослав Вакарчук зробив заяву про те, що він не буде головою парламентської фракції його партії. Про це Вакарчук написав у Фейсбук, повідомляє УП.
«Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії і парламенті нових професійних людей», – відзначив Вакарчук.
Замість Вакарчука на місце голови парламентської фракції партія обрала Кіру Рудик, що є першою заступницею голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації.
«Кіра уособлює собою сучасність, і цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами. А я як лідер буду продовжувати розбудову партії», – написав Святослав Вакарчук.