На вулиці Короленка перейшли до зовнішнього оздоблення

12.03.2020 13:33   -
Автор:

У Дніпрі тривають роботи з реконструкції вулиці Короленка – від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна. Наразі тут замінили усі комунікації та інженерні мережі: водопостачання, газопроводу, електрики, зв’язку та опалення. На черзі – оздоблення вулиці.
«Наразі на 70 % виконано заливку бетонних основ, на які далі вкладатиметься гранітна плитка. Уже встановлені металеві основи для приладів зовнішнього освітлення – спеціальне нанесення на них імітує іржу. Також за проєктом передбачено висадження дерев, кущів та інших рослин. Наразі тут вже є 21 платан. Наступну партію дерев висаджуватимемо орієнтовно за 10 днів. Після цього перейдемо до укладання тротуарної плитки та розведення електроосвітлення», – повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
Заступник Бориса Філатова зазначив, що пішохідну зону реконструюють з урахуванням потреб людей з інвалідністю, аби вони могли вільно пересуватися вулицею. Водночас фасади всіх прилеглих будівель приведуть до ладу коштом їхніх власників до кінця року.
«Вартість робіт з повної реконструкції вулиці Короленка склала близько 100 млн гривень. Левова частка цих грошей пішла на те, щоб замінити старі комунікації та інженерні мережі, що були у жахливому стані. Наразі ми їх повністю замінили», – додав Михайло Лисенко.
За словами заступника міського голови, роботи з реконструкції вулиці Короленка планується завершити до 1 травня.

За інформацією прес-служби ДМР