В Днепре невесту оштрафовали за поддельную справку о беременности на 17 тыс грн

30.01.2019 13:30

Невеста из Днепра с помощью поддельной справки о беременности хотела ускорить регистрацию брака с иностранцем. Девушка не могла ждать целый месяц и принесла в РАГС поддельную справку, которая позволяла ускорить процедуру.

Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "49000.com.ua".

Документ девушке помог изготовить неустановленный следствием мужчина, которого она встретила в отделе регистрации актов гражданского состояния. Справку сделали за один день, и молодожены расписались. Но фальшивку обнаружили. Невесту привлекли к уголовной ответственности.

Во время судебного заседания она пыталась перевести вину на мужа-иностранца. Ведь молодой человек — врач, мог подделать справку. Невеста рассказала, что они вместе подали заявление, а на следующий день мужчина принес паспорт с отметкой о регистрации брака. Однако сотрудница РАГСа, которая выступала в качестве свидетеля, отметила, что обязательным условием составления акта о регистрации брака является участие будущего мужа и жены.

Девушку признали виновной в совершении преступлений, предусмотренных частью 5 статьи 27 части 1 статьи 358 (соучастие в подделке документов) и части 4 статьи 358 (использование заведомо поддельного документа) Уголовного кодекса и оштрафовали на 17 тысяч гривен. С нее также взыскали тысячу гривен на проведение экспертизы.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю