У «Краще разом» - претензии к днепродзержинской милиции

20.03.2015 17:55

Днепродзержинская общественная организация «Краще разом» вчера провела общее собрание. Об этом сообщает активист организации Валерия Гаркуша, пишет "Кстати".

«19.03.2015 року пройшли Загальні Збори ГО "Краще разом"
На порядку денному були питання, що ми встигли зробити за місяць, що потрібно зробити у найближчий час, та довготривалі перспективи.

Про все по черзі, звітуємо:

По-перше, наша ініциатива, щодо відкритості влади у витрачанні бюджетних коштів, та проведення тендерів, знайшла відгук у влади, були прийняті відповідні рішення, щоб інформація про витрачання біджетних коштів від 50 тис. грн. розміщалась на сайті Дніпродзержинської міської ради. Наша мета у подальшому, проконтролювати щоб ця обіцянка була доведена до кінця та реалізована.

По-друге, все ж таки хочемо розібратись, що ж таке територіальна громада, де помилки, які механізми котнролю, чому стільки протиріч і у суспільстві і у законодавстві, тому 27.03.2015 р . о 16.30 у приміщнні сесійної зали Завоського виконкому відбудеться зустріч з Рммою Белоцерківською. щодо цього питання - окремо буде інформація.

Читайте также: Власть Днепродзержинска считает сепаратизмом создание Территориальной общины

По-третє, у нашому місті склалась катастрофічна ситуація з охороною суспільного порядку, робота міліції у місті ну просто в край незадовільна - вирізання телефоних кабелів у промислових масштабах по всьому місту, у міліції нульова реакція, зрізання зовнішніх блоків кондиционерів у баглійському районі міста - міліція навіть на деяки виклики не приїхала, питань просто безліч. тому окремо надам інформацію з цього приводу, а поки коротко - потрібен діалог з керівництвом міліціїї міста.

Ну і нарешті останнє глобальне питання - створення ініциативних груп, які будут рушйником для тих питань та ініциатив, які потрібні для покращення життя у місті, ну так би мовити - давати імпульс владі і тим органам, які повинні займатись проблемами - це теж окреме питання і я розповім про нього докладіше пізніше.

Наступні Загальні Збори 16 квітня цього року о 18.00, після робочого дня. Про місце повдомимо окремо, бо зараз вирішуємо питання з офісним приміщенням», - пишет Гаркуша в социальных сетях.

Читайте также: Проти мера Дніпродзержинська порушено справу, - нардеп

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат