У «Краще разом» - претензии к днепродзержинской милиции

20.03.2015 17:55

Днепродзержинская общественная организация «Краще разом» вчера провела общее собрание. Об этом сообщает активист организации Валерия Гаркуша, пишет "Кстати".

«19.03.2015 року пройшли Загальні Збори ГО "Краще разом"
На порядку денному були питання, що ми встигли зробити за місяць, що потрібно зробити у найближчий час, та довготривалі перспективи.

Про все по черзі, звітуємо:

По-перше, наша ініциатива, щодо відкритості влади у витрачанні бюджетних коштів, та проведення тендерів, знайшла відгук у влади, були прийняті відповідні рішення, щоб інформація про витрачання біджетних коштів від 50 тис. грн. розміщалась на сайті Дніпродзержинської міської ради. Наша мета у подальшому, проконтролювати щоб ця обіцянка була доведена до кінця та реалізована.

По-друге, все ж таки хочемо розібратись, що ж таке територіальна громада, де помилки, які механізми котнролю, чому стільки протиріч і у суспільстві і у законодавстві, тому 27.03.2015 р . о 16.30 у приміщнні сесійної зали Завоського виконкому відбудеться зустріч з Рммою Белоцерківською. щодо цього питання - окремо буде інформація.

Читайте также: Власть Днепродзержинска считает сепаратизмом создание Территориальной общины

По-третє, у нашому місті склалась катастрофічна ситуація з охороною суспільного порядку, робота міліції у місті ну просто в край незадовільна - вирізання телефоних кабелів у промислових масштабах по всьому місту, у міліції нульова реакція, зрізання зовнішніх блоків кондиционерів у баглійському районі міста - міліція навіть на деяки виклики не приїхала, питань просто безліч. тому окремо надам інформацію з цього приводу, а поки коротко - потрібен діалог з керівництвом міліціїї міста.

Ну і нарешті останнє глобальне питання - створення ініциативних груп, які будут рушйником для тих питань та ініциатив, які потрібні для покращення життя у місті, ну так би мовити - давати імпульс владі і тим органам, які повинні займатись проблемами - це теж окреме питання і я розповім про нього докладіше пізніше.

Наступні Загальні Збори 16 квітня цього року о 18.00, після робочого дня. Про місце повдомимо окремо, бо зараз вирішуємо питання з офісним приміщенням», - пишет Гаркуша в социальных сетях.

Читайте также: Проти мера Дніпродзержинська порушено справу, - нардеп

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю