Власть Днепродзержинска считает сепаратизмом создание Территориальной общины

19.03.2015 18:26

Попытка наладить контакт с городской властью Днепродзержинска обернулась для активистов ОО "Краще разом" обвинениями в "действиях на благо соседнего государства", пишет «Событие».

Вопрос развития Территориальной общины Днепродзержинска как самостоятельного юридического лица обсуждался 19 марта на встрече представителей городской власти, общественного объединения "Краще разом" и СМИ. Инициаторами были активисты "Краще разом", которые считают, что территориальная община города - это и есть первый и основной источник власти в городе. Так, кстати, трактует статус Территориальной общины (ТО) населенного пункта законодательство Украины.

По словам активистов, в Днепродзержинске ТО была зарегистрирована в 2002 году, при этом Устав есть, а ТО в городе не создана.

Создавать ТО не нужно - они существуют априори, говорил начальник управления внутренне политики городского совета Юрий Бережной . Есть местные советы, которым ТО делегирует полномочия управления, и попытки создавать какие-то еще структуры ведут к попыткам учреждать параллельные органы местного самоуправления. "Чем это грозит - мы видим на востоке", - акцентировал Бережной.

По его словам, создание ТО опасно в данных условиях как путь к переделу собственности. Идею развития ТО как субъекта публичного права чиновник назвал "высосанной из пальца" и идущей "не из Украины, а с территории сопредельного государства, которому наиболее выгодна дестабилизация ситуации в стране путем создания параллельных органов власти".

Читайте также: Общественники Днепродзержинска хотят сделать территориальную громаду юрлицом

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат