Власть Днепродзержинска считает сепаратизмом создание Территориальной общины

19.03.2015 18:26

Попытка наладить контакт с городской властью Днепродзержинска обернулась для активистов ОО "Краще разом" обвинениями в "действиях на благо соседнего государства", пишет «Событие».

Вопрос развития Территориальной общины Днепродзержинска как самостоятельного юридического лица обсуждался 19 марта на встрече представителей городской власти, общественного объединения "Краще разом" и СМИ. Инициаторами были активисты "Краще разом", которые считают, что территориальная община города - это и есть первый и основной источник власти в городе. Так, кстати, трактует статус Территориальной общины (ТО) населенного пункта законодательство Украины.

По словам активистов, в Днепродзержинске ТО была зарегистрирована в 2002 году, при этом Устав есть, а ТО в городе не создана.

Создавать ТО не нужно - они существуют априори, говорил начальник управления внутренне политики городского совета Юрий Бережной . Есть местные советы, которым ТО делегирует полномочия управления, и попытки создавать какие-то еще структуры ведут к попыткам учреждать параллельные органы местного самоуправления. "Чем это грозит - мы видим на востоке", - акцентировал Бережной.

По его словам, создание ТО опасно в данных условиях как путь к переделу собственности. Идею развития ТО как субъекта публичного права чиновник назвал "высосанной из пальца" и идущей "не из Украины, а с территории сопредельного государства, которому наиболее выгодна дестабилизация ситуации в стране путем создания параллельных органов власти".

Читайте также: Общественники Днепродзержинска хотят сделать территориальную громаду юрлицом

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет