У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня Соборності України
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/foto.jpg)
У холі Дніпропетровської облдержадміністрації відкрили фотовиставку до Дня Соборності України. В експозиції – 14 плакатів зі світлинами, копіями документів, тематичними цитатами. Переглянути її можна протягом тижня, – повідомляє ДніпроОДА.
«Ідея соборності завжди була актуальною для українців. Маємо пам’ятати, що національна єдність – наша базова цінність», – відзначила представниця департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю ОДА Катерина Грибанова.
На світлинах виставки – важливі для українського державотворення люди та події, додала вона. А ще – їхні цитати, копії історичних документів та газет.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/january/20.01.2022/15.30/7.jpg)
«Свято Соборності важливе для кожного з нас. Цей день символізує неділимість держави та зв’язок між усіма українцями», – сказав громадський діяч Віктор Кучинський.
Експозицію можна переглянути до 27 січня в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп Поля,1.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2022/january/20.01.2022/15.30/10.jpg)