У Дніпрі підприємство, яке не сплачувало податки сім років, поверне до муніципального бюджету майже 2 млн грн

02.03.2021 19:07   -

Майже 2 млн грн (1 795 407,77 грн) збитків нанесло підприємство, яке не сплачувало до муніципального бюджету плату за користування земельною ділянкою, яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста (вул. Курсантська, 23) близько семи років.

За рішенням Центрального апеляційного господарського суду боржнику доведеться цю суму виплатити.

Про це під час пресконференції 2 березня повідомив головний спеціаліст відділу контролю та виконання судових рішень департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Вадим Дерило. За його словами, нерухоме майно, що розташоване на згаданій земельній ділянці площею трохи більше 7 тисяч квадратних метрів, перебуває у власності підприємства з 2014 року. З першого дня користування цією земельною ділянкою за неї до міського бюджету не сплачено ні копійки. Ситуацією опікувалась міська комісія з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі. Справу одразу направили до суду.

«Суд тривав рік. У результаті – суд першої інстанції задовольнив позов частково, після чого міськрадою було подано апеляційну скаргу. Суд апеляційної інстанції задовольнив позов у повному обсязі.  А відтак – орендар має сплатити до міського бюджету усю заборговану суму, тобто майже 2 млн грн. На сьогодні борг ще не сплачений у добровільному порядку. Якщо цього не буде зроблено, цим питанням займатимуться органи державної виконавчої служби», – підкреслив Вадим Дерило.