Правоохоронці області борються з рибалками-браконьєрами

14.04.2021 10:18   -

Із початку квітня діє заборона на вилов риби у водоймах області через настання періоду нересту. Проте, недобросовісні рибалки, прагнучи наживи, ігнорують заборону: рибалкам регіону дозволено виловлювати не більше 3 кг риби, застосовувати одну поплавку чи донну вудку з одним гачком і спінінг. При цьому рибалити можна виключно з берега за межами нерестовищ.

«За два тижні «нерестової заборони» Дніпропетровським рибоохоронним патрулем виявлено 138 правопорушень та складено адміністративні матеріали відносно 83 осіб. 18 справ направлено до судів регіону для притягнення порушників до адміністративної відповідальності», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Станом на 13 квітня інспекторами рибнагляду було проведено 92 рейди. В результаті — вилучено 248 кг риби, 98 одиниць заборонених знарядь лову та 4 плавзасоби. Загальна сума накладених штрафів склала майже чотири з половиною тисячі гривень. А збитки, завдані рибному господарству, сягнули 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, за дотриманням тимчасової заборони в регіоні також стежать патрульна й водна поліції області, спеціально рота аеророзвідки та активна громадськість. Якщо ви стали свідками порушення «нерестової тиші», просимо звертатись на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.