Підгородненська міська рада оголосила надзвичайну ситуацію місцевого рівня

12.10.2021 08:45   -

У Підгородньому, що біля Дніпра 11 вересня було оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Про це повідомляється на сторінці Підгородненської територіальної громади у Фейсбук.

На засіданні міський голова Підгороднього Андрій Горб підняв питання щодо виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Члени комісії розглянули дане питання та вирішили визнати ситуацію, що склалася з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків, надзвичайною ситуацією (відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України)“, – йдеться у повідомленні.

Мова про те, що у зв’язку з рекордно високою і постійно зростаючою ціною на газ, яка вже перевищила 40 грн за 1 кубометр, оголошено режим надзвичайної ситуації, тому що існує ризик зриву опалювального сезону.

Представники влади наголошують, що надзвичайна ситуація – це спеціальний тимчасовий правовий режим, що виникає через порушення нормальних умов життя і діяльності людей через аварію, катастрофу, стихійне лихо або епідемію. Не слід плутати її з надзвичайним станом.