У Дніпрі на подвір’ях будинків на вулицях Солідарності, Новоорловській та Авіаційній відновлюють зовнішнє освітлення

14.04.2021 15:40   -

У Дніпрі відновлюють мережі зовнішнього освітлення у подвір’ях будинків на вул. Солідарності, 6-8, Авіаційній, 35 та Новоорловській, 2. За словами місцевих мешканців, світла у цих дворах на було понад 30 років. 

«Освітлення нам дуже потрібно, адже його тут просто не існує вже багато років. Ми вимушені були пристосуватися. Я, наприклад, повісив свій ліхтар, живлення провів з гаража, інші з ручними ліхтариками пересуваються або телефоном підсвічують. Тим, що встановлюють лампи та стовпи, ми дуже задоволені», – сказав місцевий мешканець Іван Лойченко.

Жителька будинку № 2, що на вулиці Новоорловській, Ганна Ходасевич додала: «Я живу тут уже більше ніж 60 років. Освітлення у нашому дворі немає понад 30 років. Ходити тут ввечері незручно та лячно. Ми надсилали запити щодо відновлення світла у нашому дворі. Ось бачимо, що справа зрушила з місця, і за це вдячні».

За словами начальника експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Андрія Алексєєва, проблема саме цієї ділянки полягала у тому, що мережі освітлення тут фактично зруйновані. Наразі їх відновлять, замінять старі опори на нові та змонтують на них ліхтарі.

«Загалом на цих ділянках буде встановлено 15 ліхтарів і прокладено близько 600 метрів нової повітряної мережі. Цього буде достатньо, щоб освітити зазначені подвір’я. Роботи завершимо до кінця тижня», – запевнив Андрій Алексєєв.