Онлайн чи у приймальні ЦНАПу: як у Дніпрі отримати повторну довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у будинку

06.05.2021 13:48   -

Як отримати повторну довідку про склад сім’ї або тих, хто зареєстрований у житловому приміщенні чи будинку нагадали 6 травня представники департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради.

«Алгоритм дій такий: необхідно звернутися або до районної приймальні у відділ обліку проживання фізичних осіб чи до ЦНАПу (Центр надання адміністративних послуг). Також можна подати заяву в електронному вигляді на сайті центру. Там можна перевірити й інформацію щодо адреси та зареєстрованих осіб. Наразі в Електронній картотеці є відомості про 150 тисяч адрес – це 40% жителів Дніпра», – розповів начальник відділу організаційно-документального забезпечення надання реєстраційних та адміністративних послуг Дніпровської міської ради Дмитро Сотов.

На сайті для отримання довідки треба авторизуватися за допомогою BankID та увійти в особистий кабінет. При заповненні інформації вказати: яким чином ви бажаєте отримати повторну довідку (особисто чи на електронну пошту) та місце (видається у ЦНАП «Лівобережний»).

«При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу, з відміткою про місце реєстрації. Право на отримання довідки має уповноважений власник, зареєстрована особа або уповноважена людина за дорученням», – додав Дмитро Сотов.