На Дніпропетровщині ремонтують дороги

06.05.2021 14:07   -

Триває ремонт траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Масштабні роботи – на ділянці від Криничанського поста поліції до межі з Кіровоградською областю. Там приводять до ладу 75 км дороги, – повідомляє ДніпроОДА.

«В області приводять до ладу основні автошляхи. Ремонтують і трасу Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Після вона стане частиною магістралі М-30, що сполучить схід і захід країни», – зазначає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Техніка працює відразу на декількох ділянках траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Від Криничанського поста поліції – до Кіровоградщини. Від Павлограда – до межі з Донецькою областю.

У розпалі – роботи у напрямку П’ятихаток. А саме – на 98-му кілометрі, поблизу села Зоря. Там вже уклали 30 км вирівнювального шару асфальту.

«Спочатку підсилюємо «дорожній одяг» – робимо основу під покриття. Поверх вирівнюючого укладемо ще один шар. Після – нанесемо розмітку, облаштуємо узбіччя та встановимо нові дорожні знаки», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Траса Знам’янка-Луганськ-Ізварине стане частиною магістралі М-30 Стрий-Ізварине, так званої  Дороги єдності.