Під час карантину німці кохалися активніше, ніж зазвичай

17.06.2021 05:50   -

У Німеччині антикоронавірусний локдаун вплинув на стрибок народжуваності. Статисти зафіксували рекордний показник за останні 20 років, – повідомляє Deutsche Welle.

Бебі-бум припав на березень 2021 року. У цьому місяці у країні народилися майже 66 тисяч немовлят. Влстаннє кількість новонароджених перевищила 65 тисяч у березні 1998 року.

Статисти зазначили, що на народжуваність вплинуло послаблення першого локдауну у травні 2020 року. Тоді Німеччина поступово виходила з жорсткого карантину. Зростання рівня народжуваності намітилося вже в лютому 2021 року.

На початку року показники залишалися незмінними, як порівняти з минулим роком. Це говорить про те, що сам локдаун не призвів до бебі-буму.

При цьому Федеральне статистичне відомство поки опублікувало попередні цифри, точні можуть бути ще більшими. Вони будуть доступні в липні.

Загалом у Європі прогнозованого бебі-буму унаслідок коронавірусного карантину не сталося. Італія, яка однією з перших у Європі зіткнулася із хворобою та запровадила жорсткий локдаун, повідомила, що за 2020 рік народжуваність впала майже на 22%.