«Не беріть участь у «сітках» та «каруселях»: начальник поліції Дніпропетровщини закликав усіх учасників виборчого процесу дотримуватися законів

24.10.2020 12:31   -

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило напередодні місцевих виборів звернувся до мешканців Дніпра та усієї області з проханням дотримуватися норм чинного законодавства. Він записав відповідне відеозвернення.

«У день виборів за дотриманням законності усіма суб’єктами виборчого процесу слідкуватимуть 11 тис поліцейських, робітників ДСНС, прикордонників, нацгвардійців, курсантів і викладачів університету внутрішніх справ.

Мета усіх правоохоронців — проведення виборів виключно у правовому полі.
Тож, закликаю усіх учасників виборчого процесу дотримуватися чинного законодавства та не вдаватись до провокацій. Виборцям — не вступати в злочинну змову та не брати участь у так званих «сітках», «каруселях», не передавати нікому свій бюлетень. Кандидатам- не втручатися у роботу виборчих комісій. Членам комісій — не ухилятися від виконання своїх обов’язків та пам’ятати про кримінальну відповідальність за підробку виборчої документації», — сказав Анатолій Щадило.

Категория: Новости, Общество

Теги: , ,