Наркотики на суму понад 100 мільйонів доларів заарештували в Дубаї

11.10.2021 08:37   -

Поліція в Дубаї в рамках операції «Скорпіон» розкрила спробу контрабанди і вилучила 500 кілограмів кокаїну, – повідомляє uaetimes.

Як зазначається, вартість вилучених наркотиків на чорному ринку перевищує 136 мільйонів доларів, що, за словами правоохоронців, є найбільшою в регіоні вилученою партією.

Наркотики були заховані під обшивкою вантажного контейнера, що прибув у морський порт.

Також у поліції розповіли, що тривалий час спостерігали за людиною, яка перевозила контейнер на склад в іншому еміраті. Потім цього чоловіка помітили під час купівлі електроінструментів, зокрема кутових шліфувальних машин, які, за даними поліції, він планував використовувати для доступу до наркотиків.

Правоохоронці провели обшук на складі й спіймали чоловіка на гарячому, наркотики були вилучені.

Велика кількість кокаїну була пронесена членом банди близькосхідної угруповання через морський порт і заховано в контейнері.

Після отримання інформації, поліція сформувала спеціальну робочу групу яка продовжили спостереження за обвинуваченим. Партію наркотиків пізніше злочинці хотіли переправити в США.

Наразі ймовірного посередника в міжнародному злочинному синдикаті заарештовано.

У Британії в річці поряд із місцем проведення одного з найбільших у світі музичних фестивалів — «Гластонбері» — учені виявили високий вміст кокаїну та екстазі. Концентрація наркотиків у воді настільки велика, що її вважають небезпечною для довкілля.

Влітку у Києві вилучили партію героїну на мільярд гривень: понад 368 кілограмів наркотиків сховали у муляжах цегли.