На Січеславщині відновлюють міжобласні перевезення

29.03.2022 19:12   -

Перевізники відновлюють міжобласні маршрути з Січеславщини. Розширюється сполучення між містами та громадами області. У регіоні працюють вже 23 автостанції. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Поступово відновлюємо сполучення Дніпра з райцентрами та громадами регіону. Вже діє 140 маршрутів. Почали працювати й міжобласні перевезення», – розповів начальник управління транспорту Дніпропетровської ОВА Михайло Варакута.

Зокрема, з Дніпра тепер можна дістатися автобусами до Запоріжжя, Одеси, Полтави, Олександрії, Кропивницького, Умані, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Львова.

В області відновили роботу 23 автостанції з 29, що діяли до війни. Вони працюють у Дніпрі, Кривому Розі, Верхньодніпровську, Жовтих Водах, Кам’янському, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Перещепиному, Першотравенську, Покрові, Тернівці, сел Петриківка, Петропавлівка, Магдалинівка, Солоне, Царичанка.

На автостанціях можна уточнити актуальний розклад маршрутів. Контакти – тут.

Михайло Варакута закликав мешканців звертатися тільки до офіційних перевізників.

«Через скорочення комендантської години, змінюється час роботи громадського транспорту у Дніпрі. Відсьогодні трамваї та тролейбуси, метрополітен й автобуси подовжують час роботи на годину – до 19:00», – сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев. 

Початок роботи міського транспорту вранці залишається без змін – 6:30-7:00. Ігор Маковцев додав, що нині Дніпром курсує понад 500 автобусів.