На Січеславщині створили найбільше ЦНАПів в Україні

08.09.2021 06:50   -

На Дніпропетровщині створили найбільше в Україні Центрів надання адмінпослуг. Нині Єдина мережа ЦНАПів області нараховує 81 осередок з філіями, – повідомляє ДніпроОДА.

«Дніпропетровщина – лідер країни у сфері надання адмінпослуг. В регіоні вже 81 ЦНАП із філіями. Ще 7 готуємо до відкриття. Прагнемо, аби мешканці навіть найвіддаленіших сіл могли отримати будь-які адмінпослуги поряд із домом. Швидко та без зайвого клопоту», – зазначив заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

Для мешканців Дніпропетровщини, які за станом здоров’я не можуть дістатися Центрів надання адмінпослуг, у регіоні є мобільні кейси. Загалом – 25 переносних «офісів» для обслуговування людей з інвалідністю, літніх людей та жителів віддалених населених пунктів, додав Іван Начовний. У спеціальних валізах – необхідне обладнання, аби фахівці могли на дому надати найважливіші послуги.

Оформити закордонні паспорти та  ID-картки можна  у 22 ЦНАПах. Цей показник – найбільший в країні. Незабаром отримати біометричні паспорти можна буде ще у 5 Центрах.

«Цьогоріч відсвяткували 9-ту річницю створення ЦНАпів в Україні. Нашій області є чим пишатися. Понад півтисячі адміністраторів працюють над спільною метою – створити сервісну державу у різних куточках області», – сказала заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації Олена Лічманенко.

На Дніпропетровщині - 81 ЦНАП з філіями