Музиканти влаштували концерти у дніпровських лікарнях для поранених бійців

28.05.2022 11:13   -

До дніпровських лікарень завітали українські музиканти – Сергій Присяжний, Олександр Клец, гурт «Пан Карпо». Приїхали підтримати поранених бійців. Співали, жартували та ділилися історіями. 

«Виступи музикантів – для наших бійців та медиків. Сергій Присяжний, Олександр Клец, «Пан Карпо» співають драйвові пісні. Вони обов’язково піднімуть дух і настрій», – зазначила радниця голови Дніпропетровської ОВА Любов Макотченко.

Пісні Олександра Клеца давно полюбилися бійцям. Він – учасник фесту «Пісні, народжені в АТО». З гітарою на передовій дав кілька сотень концертів. Каже, останні шість років «не вилазить» із фронту.

«Військовим не треба співати про війну. Краще про кохання. Аби вони згадали своїх жінок, дітей. Подарувати їм відчуття, ніби вдома побували. Це надихає. А солдат, сильний духом, непереможний», – поділився Олександр Клец.

Музиканти співали про мрії. Розважали військових веселими композиціями. Підбадьорували піснями про стійкість та незламність духу у боротьбі з ворогом.

«Приїхали подарувати хлопцям гарний настрій. Медики лікують тіло, а ми – душу. Якщо дамо бійцям хоч трішечки наснаги жити, боротися, значить, свою справу робимо правильно», – сказав музикант Сергій Присяжний. 

«Для бійців має значення все, що пов’язане з мирним життям. Для них важливіше, коли їх годують та переодягають, ніж коли перев’язують рану чи дають таблетку. І музика, і добрі слова сприяють одужанню», – розповів лікар-травматолог Юрій.

Концерти для бійців у лікарнях організував благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО».

«Вдячні нашим захисникам та медикам, які допомагають їм одужати. Раді, що музиканти подарували їм позитив та підняли настрій», – підкреслила представниця БФ «Пісні, народжені в АТО» Наталія Шуліка.

Раніше Сергій Присяжний, Олександр Клец, гурт «Пан Карпо» долучилися і до благодійного концерту у дніпровському метро