«Модерна» вакцина, яка майже на сто відсотків захищатиме від короновірусу, коштуватиме до 40$

22.11.2020 16:02   -

«Модерна» стягуватиме з урядів від 25 до 37 доларів за дозу кандидата на вакцину проти COVID-19, залежно від суми замовлення, — повідомляє Reuters.

«Тому наша вакцина коштує приблизно стільки ж, скільки вакцина проти грипу, яка становить від 10 до 50 доларів», — сказав генеральний директор біотехнологічної компанії.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - moderna1.jpg

16 листопада 2020 року американська біотехнологічна компанія Moderna оголосила про вакцину проти COVID-19, яка є ефективною на 94,5%. Монреаль.

У понеділок представник ЄС, який брав участь у переговорах, заявив, що Європейська Комісія хоче домовитись з Moderna щодо постачання мільйонів доз вакцин за ціною нижче 25 доларів за дозу.

«Ще нічого не підписано, але ми близькі до угоди з Комісією ЄС. Ми хочемо поставити в Європу і ведемо конструктивні переговори», — сказав Бансель WamS, додавши, що залишається лише «питання днів», поки не буде готовий контракт.

Moderna заявила, що її експериментальна вакцина на 94,5% ефективно запобігає COVID-19 на основі проміжних даних клінічного випробування на пізній стадії, ставши другим розробником, який повідомив про результати, що значно перевершили очікування після Pfizer та його партнера BioNTech.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - moderna.jpg
Файли протоколів біотехнологічної компанії Moderna щодо щеплень проти COVID-19 зберігаються в Дослідницьких центрах Америки в Голлівуді, штат Флорида, 2020 р. (Фото CHANDAN KHANNA / AFP) (Фото CHANDAN KHANNA / AFP через Getty Images)

ЄС веде переговори з Moderna щодо експериментальної вакцини проти COVID-19 принаймні з липня, — йдеться у повідомленні.

Категория: Жизнь, Новости

Теги: , , ,