Місто нікого не покине: Борис Філатов розповів про підтримку малозабезпечених родин і спецрейси для віддалених районів під час карантину

09.04.2020 16:49   -
Автор:

Із 9 квітня двічі на тиждень мешканці мікрорайонів, де немає продуктових магазинів і аптек, зможуть користуватися так званими спецрейсами.
Багатодітні, малозабезпечені, а також родини, в яких виховують дітей з інвалідністю, отримають від міста матеріальну допомогу на час карантину.
Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив під час свого відеозвернення 9 квітня. Очільник міста анонсував оформлення для містян договорів на реструктуризацію боргу з ЖКГ і заборону комунальним підприємствам нараховувати пені.
Також, за словами Бориса Філатова, мобільні оператори дали згоду на надання лікарям і медсестрам Дніпра пільгових тарифів зв’язку. «Місто нікого не покине. Наші сили обмежені, але ми робитимемо усе можливе і неможливе для того, щоб кожен, хто живе і працює в нашому славному і гордому місті, зміг пережити цей непростий час максимально безболісно», — сказав мер Дніпра. Повне відео можна подивитися тут:
https://youtu.be/mxoiI9dEksc