Мер Дніпра Філатов обговорив із амбасадоркою Азербайджану в Україні Ельмірою Ахундовою перспективи взаємної співпраці

20.07.2020 17:41   -

20 липня мер Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні пані Ельмірою Ахундовою. Сторони обговорили перспективи взаємної співпраці. Зокрема, йшлося про спільний проєкт скверу Мусліма Магомаєва (як відомо, у Дніпрі одна з вулиць носить ім‘я цього виконавця і композитора), питання азербайджанської громади, а також продовження співпраці з інвесторами та компаніями республіки.

«Діаспора завжди з вами, підтримує ваші починання. Дуже прошу також активізувати взаємне співробітництво. Я — людина конкретики. Звикла працювати з конкретними проектами. Утім, хочу, щоб хоча б через рік ми з вами вийшли на спільний великий бізнес-форум українських і азербайджанських підприємців», — зазначила Ельміра Ахундова.

D3D6DD3B-8DA4-4EBE-B044-9E8E877176BB.jpeg

Раніше пані Ахундова неодноразово бувала в Дніпрі, та в якості амбасодорки перебуває в місті вперше:

«Для мене цей візит — не пуста  формальність. За першої можливості вирішила відвідати Дніпро, адже чула про вас, про попередні зустрічі з послом», — додала пані посол. 

Зі свого боку Борис Філатов зауважив, що з великими інституційними інвесторами, зокрема й з Азербайджану, в міста хороші стосунки. Тож, Дніпро готовий співпрацювати і надалі.

«Азербайджанська громада в Дніпрі дуже активна. Ця участь дуже важлива в житті міста. Ми з великим пієтетом ставимося до Азербайджану та його політики стосовно підтримки територіальної цілісності та суверенітету України», — зазначив Борис Філатов.

0DC53D5B-E21C-41AF-9238-CF359AB6264C.jpeg