Мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з послом Кореї в Україні Хьонг-Те Кімом

10.09.2021 18:07   -
Автор:

0 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Хьонг-Те Кімом. Дніпро став першим після столиці містом, яке відвідав новопризначений дипломат. Сторони обговорили перспективи поглиблення бізнесових і економічних відносин. 

«Коли отримав запрошення на ваш День міста, одразу подумав, що маю відвідати вас. Ми хотіли б створити День Кореї у Дніпрі наступного року, під час якого могли б розповідати про корейські культуру та мову. Я також хотів би запросити до Дніпра корейських бізнесменів і компанії Кореї, що розташовані в Києві, і провести бізнес-форум з українськими бізнесменами тут», – сказав Посол Республіки Корея в Україні Хьонг-Те Кім.

За словами пана Кіма, Дніпро є промисловою столицею України, тож він сподівається, що компаніям його країни буде цікавий тутешній ринок. 

«Нам хотілося б поєднати не лише культурний обмін, а й посилити економічні зв’язки. Нам є що запропонувати. Ви правильно зауважили, що Дніпро – індустріальна столиця, місто, яке динамічно розвивається. У нас є пропозиції, кваліфіковані кадри у різних галузях – металургії, промисловості, логістиці, агропереробці. Нам є про що говорити і є куди рухатися разом», – сказав Борис Філатов.

Він також зауважив, що Дніпро має дружні відносини з південнокорейським містом Поханг.

Водночас завтра, 11 вересня, на День міста Дніпро очікує безпрецедентну кількість іноземних гостей з майже десятка країн: Великобританії, Бельгії, Кореї, Німеччини, Азербайджану, Словаччини, Литви, Туреччини, Франції. До міста прибудуть посли одразу шести держав.