М’ясо та алкоголь без дозвільних документів: «Муніципальна варта» Дніпра виявила порушників законодавства

02.02.2021 13:35   -

2 лютого під час рейду співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили магазин-кафе (вул. Набережна Перемоги, 82-Б), у якому продавали сурогатну горілку.

Викликані на місце поліцейські вилучили 2 літри незаконного алкоголю та склали адмінпротокол за статтею 156 КУпАП («Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»).

Цього ж дня на пр. Миру, 71-А співробітники «Муніципальної варти» виявили магазин, де продавали спиртні напої та сигарети без дозвільних документів. Поліція вилучила 67 літрів пива, 23 літри слабоалкогольних напоїв, 10 пачок сигарет.

Також на проспекті Миру, але біля будинку №14-А, працівники «Муніципальної варти» помітили торговельні точки, де реалізовували продукти харчування без дозвільних документів. На продавців було складено адмінпротоколи за статтею 152 КУпАП («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»).

Адмінпротокол за цією ж статтею склали на продавця торгової точки на вул. Планетній, 3. Там продавали м’ясо та молочні продукти домашнього виготовлення без необхідних документів.