Японська краса у Кривому Розі

28.04.2021 09:02   -

110 японських дерев висаджено у ботанічному саду. На найдовшій в області 50-метровій алеї квітне одразу півсотні екзотичних рослин. Всього у парку росте 5 видів сакур, та через прохолодну погоду зараз цвіте лише 3.

«Вишні японські або сакури вони полюбляють родючий ґрунт, але пухкі та рихлі грунти, полюбляють зволоженість ґрунту і не витримують вітрів. Треба висаджувати обов’язково в затишних місцях, біля будівель», — говорить наукова співробітниця відділу ботанічного саду Кривого Рогу Юлія Юхименко.

У Криворізькому ботанічному саду сакури висадили ще у 2015 році. Привезли їх з Хмельниччини. І вже наступної весни вони вперше розквітли. Насолодитися цвітом екзотичних рослин зараз може кожен бажаючий.

«Насправді ніколи ще не бачив як цвітуть сакури. Для мене це така можливість і нарешті я сюди потрапив, тому що живу не так вже й близько. Дізнався, що цвітуть сакури і ось приїхав подивитися — це дуже вражає, дуже красиво. Є, де по фотографуватися, кадри зробив класні», — каже житель Кривого Рогу Євген Аністрат.