Гроші не пахнуть: Загід Краснов піариться на бюджетних коштах

02.09.2020 16:18   -

Пора передвиборчої агітації загострила у кандидатів непоборне бажання допомагати людям. Постійно щось ремонтують і відновлюють. Виборцям часто і на думку не спадає, що перед виборами їх депутати просто починають робити те, що мали б робити всі роки депутатства.

Дійсні депутати мають доступ до розподілу бюджетних грошей — і перед виборами вони просто активніше починають їх використовувати.

От тільки проблема в тому, що часто депутати видають це за свої власні досягнення: «ми встановили…», «завдяки нам відремонтували…». А виявляється, що вони просто присвоїли собі те, що й так мало відбутися.

Не виключенням із цього став і депутат Дніпровської міськради Загід Краснов, лідер партії «Громадська сила». Благоустрій території в АНД районі пан Краснов відверто називає своїм досягненням і стверджує, що все зроблено за кошти його особистого фонду. Проте, як повідомляє Наше Місто, це зовсім не так. Дивним чином, адреси «благоустроєних» Красновим територій співпадає з адресами в бюджетному тендері від райради АНД району.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Политика

Теги: , , , ,