GOGOLFEST оголосив Pre-Party у Дніпрі

28.09.2021 14:06   -
Автор:

GOGOLFEST крокує до Дніпра та буде у місті на день раніше заявлених дат! Тобто зануритись у атмосферу сучасного мистецтва можна вже у п’ятницю – 1 жовтня.

На своїх сторінках у соцмережах GOGOLFEST анонсував Pre-Party – це аналог afterparty, умовна “вечірка перед вечіркою” для своїх. Але потрапити на Pre-Party Гогольфесту зможуть усі мешканці та гості Дніпра, які придбали дводенні абонементи чи квитки на окремі спектаклі.

Уже відома програма Pre-Party, що відбудеться у DCCC, Центрі сучасної культури за адресою Крутогірний узвіз, 21А.

Отже, старт подій о 19:00. Почнуть з поетичного перформансу «PRO місто» (освітній зал), працюватиме цифрова лабораторія «Дегустація книг і Renaissance» (цифровий зал). О 20:00 у блакитній залі DCCC британсько-німецький театр гратиме виставу Learnin from the Future. А о 21:00 розпочнуться кінопоказ фільму «ГогольDOC» (освітній зал) та галерейний перформанс «Сава» (цифровий зал).

Нагадаємо, 1-3 жовтня Дніпро порине у захоплюючу атмосферу фестивалю сучасного мистецтва GOGOLFEST. У кожному місті України, де проходить фестиваль, він залежить від синергії та наполегливості місцевої спільноти, яка долучається до основної команди GOGOLFEST. У Дніпрі вже третій рік поспіль проект реалізується у рамках програми «Культурна столиця».

Цього року у Дніпрі у стометрові промислові труби вмонтують сцену, а річковий порт перевтілиться на Центр мистецтв.

GOGOLFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який запускає соціальні процеси у містах. У 2019-му увійшов до топ-5 кращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe). За час існування, з 2007 по 2021 рр., GOGOLFEST відвідали понад 600 тисяч глядачів, на 22 локаціях у шести містах відбулися 4 тисячі подій, у яких взяли участь до 22 тисяч художників із більш ніж 40 країн.

Фестиваль GOGOLFEST відбудеться у відповідності до карантинних норм, встановлених МОЗ. 

Програма GOGOLFEST тут: dnipro-gf.org