Дніпро протистоїть крадіям металу

27.03.2021 17:15   -

У Дніпрі боряться із крадіжками покривок люків, ці крадіжки завдають місту майже сотні тисяч гривень збитків щорічно. Одну з таких невідомі привласнили на вулиці Кармелюка, – повідомив Руслан Штаній, головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою ДМР.

«Ми одразу зрозуміли, що це викрадення, бо, по-перше, не було металевої кришки, а по-друге, побачили, що хтось намагався забрати й обичайку, адже вона була пошкоджена. Ввечері ми повідомили балансоутримувачу – КП «Дніпроводоканал», – розповів Руслан Штаній.

На ранок комунальники були вже за вказаною адресою. Довелося повністю замінити обичайку та встановити кришку, – поділився провідний інженер-інспектор з контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Владислав Павленко.

«Виїхала машина з бригадою із 7 чоловік – такі роботи витратні. Якщо брати ціле місто, бюджет віддає на такі заміни люків понад сотню тисяч гривень щороку. Така крадіжка люка – кримінальна відповідальність, і КП «Дніпроводоканал» у подібних випадках пише заяву до поліції. А правоохоронці вже визначають захід покарання», – додав інженер-інспектор.