Борис Філатов: «Міжнародний форум у Дніпрі виводить рівень відносин міста та центральної влади на новий рівень довіри»

27.05.2021 13:12   -

Цикл великих інвестиційних форумів, що заплановані в країні, стартував саме з Дніпра.

«Вдячний Президенту України, Прем’єр-міністрові, керівництву Офісу Президента, депутатському корпусу, що все це організовано в Дніпрі. І саме ми задали високий стандарт подібних заходів. Це важливо для міста, яке має великі амбіції та хоче бути лідером місцевого самоврядування», – прокоментував міжнародну інвестиційну конференцію міський голова Дніпра Борис Філатов. За його словами, подія стала знаковою та продемонструвала новий рівень довіри та побудови відносин центральної влади та місцевого самоврядування.

Також, на думку Філатова, нині можна говорити про стабілізацію та конструктивність відносин з державними органами влади та облдержадміністрацією. Прикладом цьому є низка проєктів – як у рамках «Великого будівництва», так і у співфінансуванні реконструкцій об’єктів комунальної власності.

«Під час тривалої наради з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком ми обговорили як і деякі проблемні питання, так і перспективні проєкти. Переконаний, що їм буде надано новий імпульс», – зазначив мер Дніпра.

Зі свого боку пан Шмигаль заявив, що нині саме Дніпро, який називають лідером за фінансовою привабливістю, зосереджує в собі більшість інвестицій регіону.

«Тому саме тут ми почали розмову з інвесторами про розвиток залучення інвестицій в Україну. Робоча поїздка передбачає відвідування, зокрема, медичних закладів», – повідомив Прем’єр-міністр України.

Тож після форуму Денис Шмигаль і Борис Філатов оглянули міську клінічну лікарню швидкої допомоги. Серед ключових об’єктів також залишається Дніпровський аеропорт.

«Обіцяємо, що протягом двох з половиною місяців усі містяни побачать активізування будівництва злітно-посадкової смуги. Це дасть поштовх для інвестора почати активні роботи з будівництва термінала», – сказав Кирило Тимошенко.