«Благодійні» внески стали причиною конфлікту у дитячому садку у Кривому Розі

06.08.2019 17:30

У Кривому Розі виник конфлікт між мамою та завідувачкою одного із дитячих садочків.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на публікацію у групі ГО «Основи Свідомості».  

У спільноті зазначили, що батьківські комітети часто використовують задля приборкання «незручних» батьків. У поле зору громадської організації «Основи Свідомості» потрапила ситуація у криворізькому дитячому навчальному закладі №183. Так, конфлікт відбувся на засіданні тимчасової комісії з розгляду звернення щодо порушення законодавства завідувачкою закладу Тамарою Семеновою. Члени батьківського комітету прийшли захистити Тамару Семенову. Таким чином, замість з’ясування ситуації по суті, посипалися звинувачення на заявницю.

За словами членів громадської організації «Основи Свідомості», загострення конфліктної ситуації щоразу пов’язане зі збором «благодійних» внесків у закладі та негативно впливає на дітей заявниці. Одним із випадків булінгу стосовно дитини став випадок, коли доньку заявниці помістили в ізолятор закладу. Як зазначає мати дівчинки, того ж дня, коли це сталося, лікарка, оглянувши дитину, надала довідку, що вона може відвідувати дитячий садок.

«Не забула Колесник Олена Володимирівна, представниця «Батьківського комітету закладу», згадати про нібито обіцянку міського голови Вілкула Юрія Григоровича «прибрати» заявницю. Звичайно, міський голова може не пам’ятати цю ситуацію. Та хіба садок, в якому завідувачка ще у 2016 році вчинила адміністративне порушення (хуліганські дії) стосовно заявниці, у 2017 незаконно відрахувала з садка дитину заявниці, а тепер представники «Батьківського комітету» погрожують їй фізичною розправою, може й надалі залишатися поза увагою Юрія Григоровича?», — пишуть у спільноті.За матеріалами Відкритого

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю