Зарегистрирована петиция об увольнении заместителя Филатова

28.11.2016 14:49

Сегодня, 28 ноября, на сайте Днепровского горсовета появилась петиция предложением уволить с занимаемой должности заммэра Михаил Лысенко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В связи с нарушением решений городского совета, в частности, невыполнение программы ОСМД, ЖСК, непредоставление титульных списков по 2016 году, многочисленные нарушения в исполнении решения о применении системы электронных закупок Прозорро, совмещение должности заместителя городского головы и депутата городского совета, просим:

1. Днепровский горсовет выразить недоверие заместителю городского головы Лысенко Михаилу Александровичу; 
2. городскому голове освободить от должности заместителя городского головы Лысенко Михаила Александровича; 
3. Днепровской городской совет братиться в прокуратуру Днепропетровской области с просьбой изучить все факты, которые имеют признаки коррупционных деяний, и предоставить видеодоказательства горсовету в течение одного месяца с даты принятия соответствующего обращения», - пишет автор петиции Дмитрий Алексеев.

Читайте также: Что будет происходить на сессии горсовета Днепра 1 декабря

 

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Сергей
11.12.2016
Вы бы такие петиции на власть попередника писали,а то тогда ,когда ничего не делалось у вас языки в жопе были!
Александр
03.12.2016
Как получивши 7 , отсидевши 5 за разбой , может честно работать .............
лиса
28.11.2016
пора брат , пора.
Боря
28.11.2016
Правильная петиция, правильное требование!!!! Только БЛА-БЛА-БЛА !!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю