Запрет на выселение должников из залогового жилья немного успокоит Кредитный Майдан, - Рыбалка

24.12.2014 12:52

Днепропетровский нардеп, глава парламентского комитета по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Сергей Рыбалка заявил, что нардепы готовят поправку в закон, которая позволит продолжить мораторий на отчуждение залогового имущества. Таким образом, должников по кредитам не будут выселять из залоговых квартир.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«Сегодня в 19:00 пройдет заседание финансового комитета ВР. Будем рассматривать пакет законопроектов относительно стабилизации банковской системы и валютных кредитов.

Читайте также: «Автомайдан Днепр» перед Радой требует люстрации главы НБУ Гонтаревой (ФОТО)

Важно: планируем обсудить поправку, которая позволит продолжить мораторий на отчуждение залогового имущества. Надеюсь, многие смогут спокойно встретить новый год в своих квартирах. Кстати, вчера полдня помогал людям, которых пытались незаконно выселить из жилья», - заявил Рыбалка.

По его словам, это должно снизить градус напряжения в обществе и немного успокоить участников Кредитного Майдана.

Читайте также: Дніпропетровський нардеп пропонує відправити у відставку голову Нацбанку

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Олега Ляшко, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю