«Автомайдан Днепр» перед Радой требует люстрации главы НБУ Гонтаревой (ФОТО)

23.12.2014 11:37

«Автомайдан Днепр» и ОО «Гiднiсть і Воля» сейчас перед Верховной Радой участвует в митинге, требуя люстрации главы НБУ Валентины Гонтаревой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня Автомайдан Днепр и «Гiднiсть и Воля» присутствовал на церемонии предания "люстре" еще одного персонажа живущего классическими параметрами ПГМа (пшонки головного мозга).  Прямо под Верховной Радой в мусорный бак отправилась женщина эпохи золотых унитазов - Гонтарева. Предупреждаем. Коррупция опасна для вашего здоровья», - говорится в сообщении Автомайдана.

Читайте также: Дніпропетровський нардеп пропонує відправити у відставку голову Нацбанку

По словам нардепа Олега Ляшко, на сегодня в повестке дня не стоит вопрос об отчете Гонтаревой, а именно этого требуют тысячи людей, пришедших сегодня под стены ВР.

Митингующие держат плакаты, призывающие нардепов услышать народ, страдающий от падения курса гривны.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю