«Автомайдан Днепр» перед Радой требует люстрации главы НБУ Гонтаревой (ФОТО)

23.12.2014 11:37

«Автомайдан Днепр» и ОО «Гiднiсть і Воля» сейчас перед Верховной Радой участвует в митинге, требуя люстрации главы НБУ Валентины Гонтаревой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня Автомайдан Днепр и «Гiднiсть и Воля» присутствовал на церемонии предания "люстре" еще одного персонажа живущего классическими параметрами ПГМа (пшонки головного мозга).  Прямо под Верховной Радой в мусорный бак отправилась женщина эпохи золотых унитазов - Гонтарева. Предупреждаем. Коррупция опасна для вашего здоровья», - говорится в сообщении Автомайдана.

Читайте также: Дніпропетровський нардеп пропонує відправити у відставку голову Нацбанку

По словам нардепа Олега Ляшко, на сегодня в повестке дня не стоит вопрос об отчете Гонтаревой, а именно этого требуют тысячи людей, пришедших сегодня под стены ВР.

Митингующие держат плакаты, призывающие нардепов услышать народ, страдающий от падения курса гривны.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация ВО «Гідність і воля»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю