Зам Филатова посоветовала не падать в обмороки из-за повышения зарплат в горсовете

01.10.2016 10:15

Заместитель городского головы Днепра Светлана Епифанцева посоветовала завистникам и все прочим, кому не дает покоя тема повышения зарплат чиновникам горсовета, перестать падать в обморок.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Еще раз к темам о з/п.

Как зам городского головы, я получаю з/п в сумме 2200 грн.  Это даже не 100$.

Да, я живу за деньги, которые выпахивала всю свою жизнь.

Я не приватизировала заводы, природные ресурсы, предприятия и т.д.

Я не по девичьи работала всю свою жизнь.

Свою з/п , я знаю куда буду тратить.

Хватит обмороков.

Спасибо депутатам и мэру, что теперь специалисты будут получать по 10 тысяч грн», - написала она.

Читайте также: Стало известно, сколько теперь будет зарабатывать Филатов и его замы.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
дмитрий
05.10.2016
Мало им денег. Откуда же тогда такие квартиры, дома, машины?Вы считаете что вы больше приносите пользы городу, стране чем обычный госслужащий инженер, техник и рабочий?
Андрей
04.10.2016
Расскажите лучше кем является Ваш муж, чем занимался всю сознательную жизнь и чем сейчас занимается, честная Вы наша.
Борька
03.10.2016
Зять поможет.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю