Стало известно, сколько теперь будет зарабатывать Филатов и его замы

30.09.2016 10:45

На сессии 28 сентября было принято решение о повышении заработных плат сотрудникам горсовета разных ранговых – от рядовых специалистов до заместителей градоначальника и самого Бориса Филатов. Суммы выросли существенно. Например, мэр теперь будет получать порядка 33 тыс. грн, а секретарь горсовета Вячеслав Мишалов – около 20 тыс. грн.

Об этом сам Мишалов рассказал на пресс-конференции в ИА «Пост-Днепр», сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам Мишалова, рядовые чиновники будут получить около 6-7 тыс. грн. «И это нормально для большого развивающегося города», - сказал он.

Также в горсовете намерены на 10% (не от оклада, а от надбавки - ред.) повысить зарплату работникам учебных заведений Днепра.

Читайте также: Филатов назначил премию себе и своим 7-ми замам более 400 тыс грн в год, - Начарьян.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю