"За життя" покритиковала Мишалова и уходит в оппозицию к Филатову

25.10.2017 13:30

Деятельность бывшего секретаря мэрии Вячеслава Мишалова должны изучить правоохранительные органы и дать соответствующую оценку, поскольку было много нареканий по поводу его работы и звучали обвинения в участии в коррупционных схемах.

Об этом заявил депутат Днепровского городского совета, глава фракции "За життя" Сергей Никитин, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Также он отметил, что следующим кандидатом на этот пост мэр должен внести кандидатуру, которая будет отвечать функциям, предусмотренным в законе, и не будет политически ангажированным, без связей с большим бизнесом в городе.

Читайте также: Принятие бюджета Днепра важнее, чем смена секретаря, - Михаил Лысенко

Кроме того, Сергей Никитин озвучил позицию фракции, согласно которой они являются оппозицией к мэру Днепра Борису Филатову: "Мы являемся оппозиционной силой в мэрии, оппозиционны к мэру".

По материалам 51-го телеканала

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю