Принятие бюджета Днепра важнее, чем смена секретаря, - Михаил Лысенко

25.10.2017 12:30

Ситуация вокруг смены секретаря Днепровского городского совета во многом раздута искусственно. Нет проблем с заменой одной фамилии на другую.

Такое мнение выразил заместитель мэра Михаил Лысенко во время передачи "Наживо" в эфире 51-го телеканала, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Раньше была така тенденция, что заходил человек на должность, "присыпали нафталином" и выносили только вместе с Брежневым. Ситуация меняется. На самом деле -  что такое замена секретаря совета? Большинству жителей города даже не понятно: чем и когда человек занимался? Я считаю, что на самом деле ситуация достаточно чересчур раздутая", - заявил он.

Читайте также: "За життя" покритиковала Мишалова и уходит в оппозицию к Филатову

Михаил Лысенко привел пример, как в этом году он сменил шесть директоров коммунальных предприятий, и это осталось незамеченным.

"В настоящий момент мы, имея мэра, минимум полгода можем вообще обходиться без секретаря. Это такая номинальная должность. Сейчас на повестке дня стоит принятие бюджета – это вопрос №1", - заявил заместитль городского головы.

ФОТО: Информатор

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю