Выражение недоверия Резниченко – не более чем пиар-акция, - Виталий Погосян

01.11.2016 15:08

Депутат Днепропетровского облсовета, юрист Виталий Погосян считает, что выражение недоверия губернатору – это не более чем пиар-акция.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Погосян считает, что вопрос недоверия к начальнику областной полиции и губернатору можно поднимать, но толку не будет.

«Мы на сессии облсовета заслушивали заместителя начальника полиции, который существенно ничего не пояснил по этому вопросу. Основной мессидж состоит в том, что многие фермеры не узаконили или неправильно узаконили свои земли, и поэтому возникают проблемы. В связи с этим, полиция не всегда может действовать адекватно, например, если поле не принадлежит на законных основаниях ни одной из сторон. Действующим законодательством предусмотрены определенные рычаги для решения конфликтных ситуаций, но не всегда стороны руководствуются Законом для решения спорных вопросов.  На мой взгляд, выражение недоверия, это, скорее пиар-акция», - сказал депутат.

Читайте также: Депутат облсовета выразил недоверие губернатору Днепропетровщины.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат