Депутат облсовета выразил недоверие губернатору Днепропетровщины

01.11.2016 13:26

Депутат Днепропетровского облсовета, глава областной Ассоциации фермеров Анатолий Гайворонский заявил, что правоохранительные органы Днепропетровщины не препятствуют рейдерским захватам фермерских хозяйств в регионе. То же самое он сказал о губернаторе Валентине Резниченко, который, по его мнению, «отстранился от проблем рейдерства в области и не выполняет поручение Президента по борьбе с рейдеством в доверенной ему области».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской областной ассоциации фермеров.

«Мы неоднократно общались к главе Новомосковского района Павлу Селихову, но он ни разу не явился, хотя люди подвергаются реальной опасности. Правоохранительные органы вообще никак не препятствуют рейдерам. В связи с этим я как депутат облсовета, а также от имени Ассоциации фермеров высказываю недоверие прокурору Днепропетровской области Владимиру Матвийчуку, начальнику областной полиции Владимиру Репешко и губернатору Валентину Резниченко», - сказал он.

Анатолий Гайворонский потребовал вопрос о недоверии поставить на голосование, но глава облсовета Глеб Пригунов сказал, что его не было в повестке дня. «Если будет такая необходимость, будем поднимать вопрос», - отметил он.

Напомним, что во время рейдерского захвата в фермерском хозяйстве «Дар» в селе Попасное Новомосковского района произошел вооруженный конфликт.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю