Власть Днепра «провалила экзамен» по Вокзальной площади, - активист

02.02.2017 12:54

Проведение открытого конкурса по реконструкции Вокзальной площади было экзаменом для руководства Днепра, но власть его провалила. Такое мнение на своей странице в Фейсбук высказал общественный активист Олег Чистопольцев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вместо обещанного конкурса проектов, открытого голосования за них на сайте горсовета, исходя, судя по всему из меркантильных интересов, был представлен один вариант реконструкции нужной фирмы.

Части общественных активистов пришлось пойти на конфликт с властью, отстаивая правду и принципы. В результате логичное проведение конкурса было задекларировано вновь. Можно сказать, что часть общественных активистов, присутствовавших на той встрече, экзамен прошли.

Экзамен могла пройти и власть, сделав все, как обещала - провести открытый конкурс проектов. И не было бы всех этих скандалов, петиции, репутационных потерь.

Это был бы отличный пример взаимодействия власти и общественных активистов», - написал он.

Читайте также: Скандал вокруг Вокзальной площади Днепра завершился объявлением открытого конкурса

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось