Власть Днепра «провалила экзамен» по Вокзальной площади, - активист

02.02.2017 12:54

Проведение открытого конкурса по реконструкции Вокзальной площади было экзаменом для руководства Днепра, но власть его провалила. Такое мнение на своей странице в Фейсбук высказал общественный активист Олег Чистопольцев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вместо обещанного конкурса проектов, открытого голосования за них на сайте горсовета, исходя, судя по всему из меркантильных интересов, был представлен один вариант реконструкции нужной фирмы.

Части общественных активистов пришлось пойти на конфликт с властью, отстаивая правду и принципы. В результате логичное проведение конкурса было задекларировано вновь. Можно сказать, что часть общественных активистов, присутствовавших на той встрече, экзамен прошли.

Экзамен могла пройти и власть, сделав все, как обещала - провести открытый конкурс проектов. И не было бы всех этих скандалов, петиции, репутационных потерь.

Это был бы отличный пример взаимодействия власти и общественных активистов», - написал он.

Читайте также: Скандал вокруг Вокзальной площади Днепра завершился объявлением открытого конкурса

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю