Вилкул о своем губернаторстве: «Наверное, это были лучшие годы в моей жизни»

25.02.2015 14:08

Экс-губернатор Днепропетровской области, нардеп Александр Вилкул заявил, что не понимает, почему сейчас остановились строительные проекты, которые были начаты в регионе во время его губернаторства.

Об этом он сообщил во время программы «Погляд» на 34 телеканале, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

- Очень многие жители Днепропетровщины помнят годы вашего губернаторства. Это было время достаточно стремительного развития региона. Вы много помогали области также на посту Вице-премьер-министра. Как вы считаете, что было самое важное сделано?

"Наверное, это были лучшие годы в моей жизни, потому что я работал и достигал результата, и, на самом деле, получал от этого удовольствие. Сразу, когда я стал губернатором, принял решение сделать дороги, в первую очередь, в областном центре. Я думаю, днепропетровчане могут оценить – дороги, которые мы тогда делали, еще стоят и , дай Бог, будут продолжать стоять. Строительство объездной дороги, перинатальный центр, сто машин скорой помощи, ледовая арена, детские садики, перечислять можно долго.

Читайте также: На бюджетній нараді з Вілкула зняли годинник за $30 тис (ВІДЕО)

К сожалению, сейчас знаковые стройки у нас остановились, причем, я не понимаю, почему. Достройте уже этот очень нужный переход на Правде.  Там уже сделано 70%, даже куплены эскалаторы  и лифты, полностью стоит каркас. Я бы его закончил за два месяца год назад. Там осталась чепуха – организация работы. На 70% построена объездная дорога, это вторая очередь – от Запорожской трассы до Южного моста. Это чтобы полностью с правой стороны города скинуть грузовой транспорт. Там самое сложное уже сделано – это земельные работы. Ну два месяца, чтобы это закончить. А метрополитен?! По метро  соглашение с ЕБРР и Европейским инвестиционным банком подписаны 2 года назад, я его подписывал, то есть деньги есть. Проведите, наконец, тендера и начинайте строить метро", - сказал Александр Вилкул.

Читайте также: Вілкул замовив піар за третину мільйона

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский