На бюджетній нараді з Вілкула зняли годинник за $30 тис (ВІДЕО)

24.02.2015 09:56

Екс-губернатору Дніпропетровщини, нардепу від «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу запропонували «залатати» дірки в бюджеті коштом його годинника. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оцінив аксесуар у $30 тис.

Відео з таким змістом оприлюднив нардеп Андрій Лозовий у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На зустрічі керівників фракцій із прем'єром Яценюком по бюджету ... Олександр Вілкул прийшов у золотому годиннику за 30 тисяч доларів.

Коли Вілкул почав розказувати про дірки в бюджеті, Олег Ляшко запропонував частково залатати їх, продавши годинник регіонала. Вілкул відмовився ділитися з народом награбованим, спочатку заховав годинник у кишеню, а потім взагалі втік із зустрічі», - пише Лозовий.

Інцидент стався 23 лютого, під час зустрічі керівників фракцій із прем'єром Арсенієм Яценюком з приводу держбюджету.

Читайте також: Экс-губернаторы Днепропетровщины предлагают свою схему спасения заемщиков

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Гость
25.02.2015
Ляшко пускай расскажет как Бав у рота! Петух дырявый! В жизни ничего не сделал коме того как языком трепать и лизать!
джо
24.02.2015
Кстати вылкул дружище левой или правой (руки или ноги или...) товсрища бориса филатова-милого юриста,который стал миллионером за считанные дни
джо
24.02.2015
Эта мразь обокрала людей Украины,а его папаша до сих пор грабти Кривой Рог гнида
Виталий
24.02.2015
Надо со всех поснимать и часы, и машины забрать в АТО, и проверить происхождение имущества всех, кто был при власти с 1991 года( а так же их родственников до седьмого колена). И что не честно нажито, забрать, в доход государства! Только вот в чем вопрос - никто этого не делает и не будет делать! Если бы думали об этом, то уже давно сделали бы! А то гавном поливают только тех, кто сбежал со страны, а остальные "святые"!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский