На бюджетній нараді з Вілкула зняли годинник за $30 тис (ВІДЕО)

24.02.2015 09:56

Екс-губернатору Дніпропетровщини, нардепу від «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу запропонували «залатати» дірки в бюджеті коштом його годинника. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оцінив аксесуар у $30 тис.

Відео з таким змістом оприлюднив нардеп Андрій Лозовий у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На зустрічі керівників фракцій із прем'єром Яценюком по бюджету ... Олександр Вілкул прийшов у золотому годиннику за 30 тисяч доларів.

Коли Вілкул почав розказувати про дірки в бюджеті, Олег Ляшко запропонував частково залатати їх, продавши годинник регіонала. Вілкул відмовився ділитися з народом награбованим, спочатку заховав годинник у кишеню, а потім взагалі втік із зустрічі», - пише Лозовий.

Інцидент стався 23 лютого, під час зустрічі керівників фракцій із прем'єром Арсенієм Яценюком з приводу держбюджету.

Читайте також: Экс-губернаторы Днепропетровщины предлагают свою схему спасения заемщиков

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Гость
25.02.2015
Ляшко пускай расскажет как Бав у рота! Петух дырявый! В жизни ничего не сделал коме того как языком трепать и лизать!
джо
24.02.2015
Кстати вылкул дружище левой или правой (руки или ноги или...) товсрища бориса филатова-милого юриста,который стал миллионером за считанные дни
джо
24.02.2015
Эта мразь обокрала людей Украины,а его папаша до сих пор грабти Кривой Рог гнида
Виталий
24.02.2015
Надо со всех поснимать и часы, и машины забрать в АТО, и проверить происхождение имущества всех, кто был при власти с 1991 года( а так же их родственников до седьмого колена). И что не честно нажито, забрать, в доход государства! Только вот в чем вопрос - никто этого не делает и не будет делать! Если бы думали об этом, то уже давно сделали бы! А то гавном поливают только тех, кто сбежал со страны, а остальные "святые"!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю