На бюджетній нараді з Вілкула зняли годинник за $30 тис (ВІДЕО)

24.02.2015 09:56

Екс-губернатору Дніпропетровщини, нардепу від «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу запропонували «залатати» дірки в бюджеті коштом його годинника. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оцінив аксесуар у $30 тис.

Відео з таким змістом оприлюднив нардеп Андрій Лозовий у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На зустрічі керівників фракцій із прем'єром Яценюком по бюджету ... Олександр Вілкул прийшов у золотому годиннику за 30 тисяч доларів.

Коли Вілкул почав розказувати про дірки в бюджеті, Олег Ляшко запропонував частково залатати їх, продавши годинник регіонала. Вілкул відмовився ділитися з народом награбованим, спочатку заховав годинник у кишеню, а потім взагалі втік із зустрічі», - пише Лозовий.

Інцидент стався 23 лютого, під час зустрічі керівників фракцій із прем'єром Арсенієм Яценюком з приводу держбюджету.

Читайте також: Экс-губернаторы Днепропетровщины предлагают свою схему спасения заемщиков

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Гость
25.02.2015
Ляшко пускай расскажет как Бав у рота! Петух дырявый! В жизни ничего не сделал коме того как языком трепать и лизать!
джо
24.02.2015
Кстати вылкул дружище левой или правой (руки или ноги или...) товсрища бориса филатова-милого юриста,который стал миллионером за считанные дни
джо
24.02.2015
Эта мразь обокрала людей Украины,а его папаша до сих пор грабти Кривой Рог гнида
Виталий
24.02.2015
Надо со всех поснимать и часы, и машины забрать в АТО, и проверить происхождение имущества всех, кто был при власти с 1991 года( а так же их родственников до седьмого колена). И что не честно нажито, забрать, в доход государства! Только вот в чем вопрос - никто этого не делает и не будет делать! Если бы думали об этом, то уже давно сделали бы! А то гавном поливают только тех, кто сбежал со страны, а остальные "святые"!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет