В облвоенкомате объяснили, зачем приезжают за студентами в вузы

27.10.2016 13:50

На этой неделе в днепровских СМИ неоднократно появлялись сообщения о том, что в городских вузах централизованно собирают студентов и сотрудников мужского пола и забирают в военкомат.

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» решило проверить эту информацию и обратилось за комментарием к замвоенкому Днепропетровского областного военного комиссариата Сергею Полуцыгану.

Сергей Владимирович рассказал, что подобные мероприятия, в самом деле, проводятся. Их цель – наведение порядка в ведении воинского учета.

«Во всех вузах существует воинский учет, который предполагает проведение ряда процедур. Это установление места учебы, работы, проживание гражданина, пригодность к воинской службе и пр. Если они не выполняются, это является нарушением воинского учета. Сотрудники военкомата, согласно своим полномочиям, проверяют правила ведения воинского учета на предприятиях, в учреждениях, в том числе, и в вузах. Проводить проверку удобнее всего централизованно. Поэтому по договоренности с руководством вузов сотрудники военкомата централизованно собирают студентов, по которым есть вопросы, и решают их. Так удобнее всего и военкоматам, и студентам. Нам не нужно их принимать по одному, а учащиеся тратят минимум времени во время учебного процесса. То, что студенты чего-то боятся… Что я тут могу сказать? Порядки есть и их нужно соблюдать», - рассказал Полуцыган.

Читайте также: В Днепре сотрудников ВУЗа хитростью забирают в военкомат.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю