В Днепре сотрудников ВУЗа хитростью забирают в военкомат

24.10.2016 13:00

В Днепре придумали оригинальный метод проверки военнообязанных и офицеров запаса.

Об этом на своей странице в "Фейсбук" рассказал доцент кафедры политологии Днепровского Национального университета Виктор Пащенко, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Ноу-хау по мобилизации. Приглашают сотрудников университета на встречу с ректором почему-то на улице. Приезжает автобус. Всех, кто помоложе, забирают в военкомат", - отметил он.

 

Комментарии
Павло
24.10.2016
Я видел некоторых преподавателей ДНУ 14 октября в колонне ветеранов. С боевыми наградами. Благодаря им другие преподаватели, и не только преподаватели, имели возможность спокойно жить и работать. Теперь пришла очередь поменяться местами. А так как частьочередников оказались мягко говоря "хитрыми и "забывчивыми", то вот и контр-меры придумали.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю