В Кривом Роге мажоритарщик оправдывался из-за партийного прошлого

07.10.2014 11:14

5 октября на народном вече Евромайдана в Кривом Роге выступления двух кандидатов в народные депутаты Украины охраняли милиционеры, ведь планировалась «люстрирация через мусорный бак».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

По традиции вече собирает кандидат в депутаты ВРУ по избирательному округу №32 (Центр: город Кривой Рог, Симферополь. ОВО включает: Долгинцевский район, часть Саксаганского района Кривого Рога) – Ирина Туровская (самовыдвижение).

В ходе мероприятия она отметила, что всегда приглашает для выступления или для дебатов всех кандидатов Кривого Рога. Но на сегодняшний день согласились лишь трое самовыдвиженцев по округу №33 (Центр: город Кривой Рог, Центрально-Городской район. ОВО включает: Дзержинский район, часть Ингулецкого, часть Саксаганского районов, Центрально-Городской район города Кривого Рога, поселок Авангард Криворожского городского совета ) – Владимир Пронькин,  Александр Макаренко и Юрий Бобченко.

Именно Бобченко во время выступления перед людьми охраняли личные телохранители - около 6 человек и 60 работников милиции, некоторые из них были в бронежилетах. «Поступила информация, что Юрия Бобченко хотят «люстрировать» через мусорный бак» - объяснили правоохранители. Примерно 10-15 парней действительно планировали подобные действия, но все прошло мирно.

Ю. Бобченко в своей речи отметил, что вышел из Партии регионов, ведь те совершили преступление против народа Украины. Кандидат отметил, что помогает украинской армии. Также кандидат ответил на «острые» вопросы всех желающих. Вопросы звучали в форме обвинений по поводу партийного прошлого кандидата. Но Юрий Викторович рассказывал о том, что кардинально изменил свои политические взгляды и закончил выступление лозунгом «Слава Украине».

Как известно,  Юрий Бобченко - председатель профсоюзного комитета Первичной организации Профсоюза трудящихся металлургической и горнодобывающей промышленности Украины, ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог", на данный момент беспартийный.

Источник: ОПОРА

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, председатель общественных организаций "Громадська Рада Криворіжжя", "Лига предпринимателей Кривого Рога"
Подробнее
Комментарии
Панас
07.10.2014
Смішно. Людині під 50 - а він погляди змінює. Наволоч. Слизька і безпринципна. В смітник !
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю