В Днепропетровске создали общественную организацию воинов АТО «20 легион»

14.04.2015 12:12

В Днепропетровске создали первую в Украине общественную организацию  демобилизованных воинов АТО «20 легион». Юридическую и консультационную помощь по организации общественной организации уволившимся в запас военнослужащим оказывают депутаты Днепропетровского городского и областного советов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу депутатов.

В общественную организацию «20 легион» вошло около 100 воинов АТО. На учредительном собрании они большинством голосов избрали председателем Вячеслава Плахуту, проголосовали за правление и ревизионную комиссию.

Одна из задач организации - коммуникация с социальными службами, чиновниками для решения вопросов освобожденных в запас военнослужащих.

«Трудно добиться правды и справедливости от нынешних чиновников, трудно решить вопросы в одиночку, поэтому создаем общественную организацию. Общественная организация – это единое целое, которая будет выдвигать в органы власти своих представителей, чтобы отстаивать наши интересы», - сказал Вячеслав Плахута, выступая перед своими однополчанами.

Как отметил депутат Днепропетровского горсовета, юрист Сергей Жуков, общественной организации как юридическому лицу будет легче решать бытовые и другие вопросы воинов АТО.

«Это поможет вам защищать свои права и требовать от чиновников тех льгот, которые вам принадлежат по закону», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Готель «Дніпропетровськ». Історія однієї крадіжки

В свою очередь депутат облсовета Владислав Романов отметил, что объединение уволившихся в запас воинов АТО позволит им иметь коллективную защиту и поддержку.

«Необходима общественная организация, чтобы вы были объединены, коллективно защищены. Важно, чтобы этот процесс происходил по другим  частям и подразделениям, где увольняются военнослужащие. Мощная ассоциация воинов АТО, будет не только защищать ваши права, но и давать предложения народным депутатам для подготовки законопроектов по поддержке воинов АТО», - подчеркнул Владислав Романов.

Читайте также: Днепропетровский политолог резко раскритиковал Удода

Ранее депутаты местных советов предлагали также создать «единое окно» для оказания социальных услуг демобилизованным участникам АТО.

Как сообщалось, в Днепропетровской области бойцам АТО, которые создали общественную организацию «20 легион», будут розданы 200 га земли, которую отсудили у экс-народного депутата Олега Царева.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю