В Днепропетровске разжигают новый виток гражданского противостояния, - Филатов

24.04.2015 12:41

Экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, нардеп Борис Филатов заявил, что сегодня, 24 апреля, по одномандатному избирательному округу №27 в Днепропетровске были расклеены листовки с обвинениями его в нацизме.

Об этом политик сообщил на своей странице в фейсбук, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Cегодня ночью по моему избирательному округу были расклеены листовки, в которых меня обвиняют в нацизме и то, что я украл у днепропетровцев Праздник Победы. Меня. Того, кто никогда не видел своего деда, пропавшего без вести под Витебском.

Я считаю делом чести для новых руководителей области найти тех, кто разжигает в Днепропетровске новый виток гражданского противостояния. И как это не звучит банально, но при нас такого не было. Боялись высовываться», - заявил Борис Филатов.

Читайте также: Грядущие выборы будут одними из важных для области, - Виктор Пащенко

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ХоХоЛ
24.04.2015
Боггя Альбертович, что же вам из Гешею дома то не сидится, в Верховну Зггаду переехать хотите навсегда?
гость
24.04.2015
При Вашей команде этому рыговско-комуняцкому отбросу не удалось расшатать область, Вы были примером для всех областей Украины. А теперь они снова поднимают голову и пытаются вас обгадить. Но народ-то не обманешь. Вы обещали, что даже при смене губернатора области не оставите область и будете держать все под контролем. Держите ребята, не надо нам этих ДНРов и ЛНРов и тем более этой вонючей рашки.
Анатолий Ткачук
24.04.2015
Естественно. сейчас, после революции гидотности, стало в три раза лучше жить, покращення буквально на лицо. Осталось еще чуток поскакать...
гость
24.04.2015
Это правда, было как-то спокойно . А теперь эта рыговско-коммуняцкая мразь начнет опять вылазить. Может вернетесь, хлопцы.
моня
24.04.2015
А как все таки голосовал?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю