В Днепропетровске переселенцы отсудили у Царева дом (ДОПОЛНЕНО)

24.02.2015 14:18

«Судья Днепропетровского районного суда Шебанов Александр Михайлович закрыл дело в связи с тем, что адвокат Царева предоставил поддельные документы. Ни договориться, ни «надавить» на судью, ни отстранить его от дела на основании, что «СУДЬЯ - ПАТРИОТ», Цареву не удалось.

Привычные для Царева махинации с документами, сыграли с ним «злую шутку». Борьба продолжается», - об этом на своей странице в фейсбук написал общественный активист Тарас Здреник, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, в Днепропетровске сын сепаратиста Олега Царева через суд пытался выселить переселенцев из дома семьи Царева в Старых Кадаках.

Люди заселились туда еще летом и вычистили дом до блеска после владельца, который, когда убежал, с собой прихватил даже хорошо прикрученные плафоны с потолка. Впрочем, в суд на первое слушание дела истец так и не появился.

В царевский дом начали заселять переселенцев из Донбасса в июне.

Сейчас здесь проживает 3 семьи. После пожара новые жильцы восстановили отопление и разделили большую комнату на две - и все за деньги из своего кармана. 

Читайте также: Одиозный судья из Днепропетровска идёт на повышение

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю