Одиозный судья из Днепропетровска идёт на повышение

23.02.2015 17:18

В распоряжении «Главкома» оказался перечень из трех сотен судей, готовящихся к более высоким должностям в судебной иерархии либо к получению «бессрочного» статуса. В список почему-то вошли перебежчики в Россию, а также те, кто садил за решетку активистов Майдана.

Один из этого списка - судья Жовтневого райсуда Днепропетровска Александр Антонюк.

В октябре 2013 года Высший совет юстиции рассматривал вопрос о внесении Антонюка в кандидаты на увольнение с должности судьи за нарушение присяги. Это предложение было внесено на основании сведений, переданных заместителем главы Фонда госимущества И. М. Миронюком. Увольнения не последовало.

В 2012 году судью привлекли к дисциплинарному взысканию. Речь шла об участии судьи в рассмотрении тяжбы Приватбанка с заемщиками.

В 2008 году Антонюк также фигуририровал в «черном списке» комитета по правосудию, как судья, нарушивший присягу.

В 2015 году Антонюк претендует на должность Апелляционном суде Днепропетровской области.

Читайте также: Люстраторы просят ГПУ проверить судей в Днепропетровской области

В ближайшее время Верховная Рада собирается перевести на более высокие должности 65 украинский судей и еще свыше двух сотен человек назначить судьями бессрочно.

Полный список претендентов был направлен в парламентский комитет по правосудию, но до сих пор не предавался огласке. Именно в этом комитете, по действующему закону о статусе судей, происходит утверждение кандидатур с последующим вынесением их в сессионный зал для голосования народными избранниками. Получив список судей-кандидатов, депутаты из комитета по правосудию решили отступить от многолетней практики и не вызывать служителей Фемиды на свои заседания перед принятием кадровых решений.

Читайте также: Суд відхилив позов свободівця стосовно зняття Крупського з посади віце-мера

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю